Memorijalni susreti

Pripreme za memorijalni skup planinara u Masnoj Luci

images/PripremeML_33.JPGOvoga vikenda 20 ak naših članova radilo je na pripremi lokacije za skup planinara Masna Luka 2013 koji će se održati naredni vikend 19. - 21. srpnja.

Opširnije...

3. Memorijalni pohod kroz Brinu u čast pok. Ivana Jukića-Ikele

images/pokojni-ikela.png

U nedilju, 06. siječnja 2013., organizira se 3. Memorijalni pohod kroz Brinu u čast pok. Ivana Jukića-Ikele, jednog od osnivača HPD-a Pločno i  našeg stalnog člana. Prošle godine je na ovom Memorijalu, iako je vrijeme bilo loše, sudjelovalo preko 60 planinara, a i ove godine očekujemo sličan ili veći odaziv. Vremenska prognoza za nedilju je relativno dobra. Pohod kreće od Starog mosta na Ričini u 11:00, može se ići u dva smjera: preko Starke ili kroz Brinu. Zajednički ručak je kod u Zavracima u 14:00 sati.

Dobrodošli!

 

Izvještaj sa 9. skupštine HPD-a Pločno

 

images/skupstina_radno predsjednitvo.jpgU petak 20.04. 2012 godine u kino dvorani u Posušju s početkom u 19:00 sati održana je 4. izborna i 9. izvještajna skupština HPD-a Pločno.

Određeno je Radno predsjedništvo u sastavu:

Branko Bago, predsjednik društva,

Šimun Soldo, dopredsjednika društva i

Mario Bonić, tajnik društva.

Ante Marić zapisničar.

 

Opširnije...

Počele pripreme za memorijalni skup planinara u Masnoj Luci

images/m.luka_radovi_kamp.jpgOve subote (07.07.), jedna ekipa je paralelno sa akcijom radova na domu pripremala kamp na mjestu gdje će se održavati memorijalni skup planinara.

Opširnije...

POZIV NA DANE POGORELICE 26. i 27.5.2012.

Pozivaju se članovi našeg društva na Dane Pogorelice 26. i 27. svibnja 2012. godine.

ODLAZAK PJEŠKE na Pogorelicu:

Okupljanje je u subotu 26.5.2012. na parkingu ispod Općine u centru Kiseljaka u 8,30 sati. Odatle se kreće pješke oko 9 sati ka Pogorelici. Težu planinarsku opremu će prevući kamion do Pogorelice. Planirani put traje oko 8 sati.

ODLAZAK AUTOMOBILOM na Pogorelicu:

Svaki učesnik može individualno doći automobilom iz pravca Fojnice preko Bakovića do sela Dusine ili pravca Kreševa preko Crničkog Kamenika do sela Dusine. Od Dusine vodi dobar makadamski put do doma na Pogorelici u dužini oko 5 km. Također, može se doći automobilom do Dusine, a odatle do doma na Pogorelici ima oko 1,5 sat pješačenja markiranom stazom.

Opširnije...

park1940300
park2940300
park4940300
park5940300