Nastavak radova na izgradnji Planinarskog doma u Masnoj Luci
images/m.luka_radovi.jpg

images/m.luka_radovi.jpg U subotu 07.07.2012.godine članovi našeg društva odradili su akciju čišćenja odrona na domu u Masnoj Luci i tako napravili pripreme za nastavak građevinskih radova koji otpočinju uskoro.

Naime, tijekom zime došlo je do klizišta i odrona materijala na zolnu tako da je bilo neophodno očistiti nasip da bi se mogli nastaviti radovi. Akciji se odazvalo 17 naših članova. Okupili smo se oko 6:30, te smo već oko 7:30 otpočeli sa radovima na uklanjanju materijala. Materijal smo utovarivali na kamion i koristili ga za popravljanje puta koji vodi do planinarskog kampa. Iako je bilo oko 15-ak kubika materijala ipak smo uspjeli sve očistiti i tako pripremiti teren za nastavak radova. Čišćenje je trajalo do kasno popodne a onda je slijedio planinarski gulaš koji je bi izvrstan te hladna piva hlađena na izvoru. Sve aktivnosti oko izgradnje doma kao i same radove možete pratiti na našim stranicama. Ovim putem pozivamo sve one koji na bilo koji način žele pomoći izgradnji ovog doma da se slobodno jave a njihovu eventualnu pomoć ćemo vrednovati po Pravilniku o izgradnji planinarskog doma koji možete vidjeti na linku: http://www.hpd-plocno.com/images/stories/pravilnik.pdf. Također možete vidjeti i Idejni projekt i budući izgled doma na linku: http://www.hpd-plocno.com/images/stories/dom.pdf.

 

Više slika možete vidjeti u galeriji slika na sljedećem linku

http://www.hpd-plocno.com/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=45:radna-akcija-09072012&Itemid=10

 

images/m.luka_pocetak radova.jpg

images/m.luka_radovi.jpg

images/m.luka_radovi1.jpg

images/m.luka_zavrseno.jpg

 

images/m.luka_odmor.jpg

 

Arhiva

Kategorije