07.08.2012 – Aktivnosti na izgradnji Planinarskog doma u Masnoj Luci
images/ml_pogled.jpg

images/ml_pogled.jpgOvih dana nakon dužeg čekanja otpočeli su radovi na Planinarskom domu u Masnoj Luci. Radovi koji su odrađeni ovih dana su čišćenje materijala koji se odronio po nultoj ploči. Na ovu akciju čišćenja odazvalo se 17 naših članova i za jedan dan smo uspjeli očistiti cca 20 kubika materijala koji se odronio i tako stvoriti preduvjete za nastavak betoniranja zidova.

Također smo u suradnji sa ekipom KTM Brina radili na proširenju pristupne ceste te iskopali rupu za planirani kolektor i bio jamu. Većinu ovih radova odradili su članovi našeg društva koji su u zadnjih 15 ak dana odradili 8 radnih akcija. Sve aktivnosti oko izgradnje planinarskog doma možete pratiti na našim stranicama.

 

Slike od 07.08.2012.

images/ml_radovi.jpg

images/ml_izolacija.jpg

images/ml_stepenice.jpg

images/ml_pogled.jpg

Slike od 04.08.2012.

images/ml_04081.jpg

images/ml04082.jpg

 

images/ml04084.jpg

Više slika možete vidjeti u galeriji slika klikom na sljedeći link.

http://posusje.net/index.php/galerija/category/48-radovi-na-planinarskom-domu-do-0108-2012

 

Arhiva

Kategorije