Najava: Dani planinara Herceg Bosne 2018 – Vranica
images/DPHB_18_plakat_33.jpg

images/DPHB_18_plakat_33.jpg

Obavještavamo sve naše članove da će se 18. i 19. 08. na platou Radovina u podnožju Vranice u Uskoplju održati 23. po redu Dani planinara Herceg Bosne u organizaciji UP ”Raduša” iz Uskoplja. Molimo sve one koji su zainteresirani za ići da se jave što prije kako bi organizatorima mogli proslijediti informacije o broju ljudi i planirati organizaciju odlaska. Detaljnije informacije kao i program održavanja možete pogledati na plakatu ispod.

 

Plan našeg društva je da se krene u petak u popodnevnim satima kako bi na vrijeme stigli i postavili kamp, a oni koji ne mogu ići u petak (ima ih par) neka se pridruže u subotu. Pozivamo sve članove da se odazovu u što većem broju jer ko pođe neće požaliti.

 

UO HPD Pločno

images/DPHB_18_plakat_33.jpg

images/DPHB_18_plakat_1.jpg

images/DPHB_18_plakat_2.jpg

 

Arhiva

Kategorije